Zadejte slevový kód "JARO24" a získejte dalších 7% slevy!

VOSS ColBlock ZipUp dámské triko Navy Blue

Produkt již není dostupný

Dámské stylové funkční triko Voss ColBlock ZipUp je vyrobeno z pletací techniky Merino Pique, z ultra měkké a lehké Merino vlny. Výsledný úplet je vysoce kvalitní a odolný. Uchovává si původní tvar i barvy po dlouhou dobu a je odolný vůči opotřebení běžným nošením. Triko Voss ColBlock ZipUp je skvělé jako základní vrstva pro turistiku, běh či zimní sporty. Nebo ho lze také použít jako střední vrstvu.

Luxusní vlněné oblečení We Norwegians vychází z mnohaleté zkušenosti produkce vlny a tradice tohoto materiálu na skandinávském poloostrově. Tomuto klasickému materiálu dodává moderní náboj a snaží se o zcela nové pojetí vlněného oblečení. Za cíl si klade přinést zákazníkům všechny dokonalé vlastnosti vlny, které ji příroda nadělila, a vtisknout do jednotlivých kusů oděvu přítomnost, především zpracováním moderními technologiemi a neotřelým ležérním designem. We Norwegians přináší to nejkvalitnější vlněné oblečení, které má svůj nezaměnitelný styl.

  • 96% jemná merino vlna - absorbce, izolace, reguluje teplotu, odolává tělesným pachům, chrání před UV, zajišťuje pohodlí, je přírodní, zdravotní nezávadnost, snadná údržba    
  • praktický stojáček na zip - chrání váš krk před nepřízní počasí, zároveň lze pohodlně kdykoli odvětrávat 
  • chránič na bradu - skvělé proti poškrábání od zipu                                             
  • pohodlný a modní dámský střih
  • extrémně prodyšné, antibakteriální
  • měkké na omak a přizpůsobivé vašemu tělu - extrémní pohodlí při pohybu
  • odolnost vůči zápachu - vemte si triko každý den bez nutnosti častého praní

96% jemná merino vlna, 4% elastan , 17,5 mikronů, 225 gr/m2