Právě probíhá exkluzivní výprodej starších kolekcí!

Jak vybrat dárek?

Merino je skvělý dárek a kdo ho zná, tak bude skákat až do stropu až ho rozbalí. Kdo ho nezná, tak to záhy pochopí, až ho chvíli ponosí.

Důležité je si uvědomit, na jakou činnost ho bude obdarovaný nosit. Není to důležité vědět přesně.. Stačí vědět, jestli dělá rychlostní a výkonnostní sporty, nebo chodí na vycházky a nebo sedí celý den na rybách.

Merino se liší gramáží (čím nižší číslo, tím tenčí látka a čím vyšší číslo, tím tlustčí látka a hřejivější materiál). Řekla bych, že čím rychlejší sport, tím tenčí merino se na něj hodí. Takže na celodenní stání u vleku nebo u stánku bych doporučila Expedition (gramáž 235) a na běh nebo běžky bych doporučila Running, Lauparen a nebo Wool Mesh (gramáž 190-200).

Speciální řadou je Duo Active – to je řada, která je vymyšlená pro „škrábavce“. Ve styku s tělem je syntetika a zbytek je merino vlna v poměru 20% syntetika/80% merino. Je to řada, která bude sedět každému a je střední gramáže.

Ještě je důležité přihlédnout k tomu, jestli chcete dát dárek ženě nebo muži. Ženy totiž bývají zmrzlejší a ve většině případů si vyberou spíše teplejší vrstvu. U mužů to bývá přesně naopak. Muži nemívají pocit chladu a i se rychleji zahřejí, proto si vybírají spíše tenčí vrstvy.

 

Konkrétní doporučení máte tady:

Pro muže

  • Tričko s krátkým rukávem na denní nošení LifeStyle
  • Tričko s dlouhým rukávem na jarní a podzimní sport Lauparen
  • Tričko s dlouhým rukávem do zimy Expedition
  • Tričko na výkonostní sport s 2 úrovněmi hřejivosti Tuvegga

Pro ženu

  • Tričko s krátkým rukávem na letní výlety LifeStyle
  • Tričko s dlouhým rukávem pro zmrzlé ženy Expedition
  • Tričko Duo Active, protože říká, že ji merino škrábe

 

Jak vybrat velikost?

Velikosti merino oblečení se většinou shodují s ostatními velikostmi běžně nošeného oblečení. Takže když obdarovaný běžně nosí Mko, pravděpodobně mu bude sedět i Mko z merino vlny. Důležité je, že by merino mělo přiléhat na tělo tak akorát. Nemělo by být moc volné, ale zároveň nesmí být ani moc napnuté, aby nepopraskalo.  Kdyby sis nebyla jistá/ý, neváhej nám zavolat a nebo napsat, rádi ti s výběrem poradíme.

 

Co když se bojím koupit konkrétní tričko?

To se samozřejmě může stát. Proto nabízíme dárkové poukazy, které neváháme zpracovat ti na míru.

Umíme doplnit do poukazu libovolný text a nebo i vytvořit poukaz na libovolnou částku. Stačí, když se nám ozveš a vše spolu vymyslíme.

 

Stále nevíš? Nevadí. Zavolej mi a ráda to  tebou proberu!   

Míša 777 882 537