Zadejte slevový kód "JARO24" a získejte dalších 7% slevy!

O nás

Vyrostla jsem v Krkonoších. Hory za domem považuji za běžný výhled a sportovní oblečení ke mě patří. Dneska už ke mě nevyhnutelně patří i merino! 

Když jsme se s rodinou v roce 2012 podívali do prodejny Icebreaker v Tišnově a dozvěděli jsme se o úžasných vlastnostech oblečení z merina, naše nadšení nebralo konce. Rozhodli jsme se, že to je oblečení, které chceme u nás ve Vrchlabí prodávat. 

Dohodli jsme se na spolupráci a otevřeli si malinkou prodejničku. Zanedlouho jsme dostali svolení a rozjeli i e-shop merinosport.cz. 

První prodeje na sebe nedaly dlouho čekat a obchod se hezky rozjel. Po nocích jsme vylepšovali e-shop a snažili jsme se o co nejspokojenější zákazníky. 

V roce 2018 jsme dostali nabídku na koupi e-shopu www.termopradlo.com (tehdy ještě na termopradlo-devold.cz). V tu chvíli jsem si řekla, že je to skvělá šance, jak rozšířit naše podnikání v oblasti, kterou znám a po hlavě jsem se zadlužili a koupili termopradlo.com.

Od té doby máme 2 e-shopy, já s manželem Zbyňkem, máme termopradlo.com  a moje mamka má merinosport.cz. Úzce spolu spolupracujeme a vzájemně si pomáháme mít co nejlepší e-shopy, co nejužitečnější oblečení z merina a hlavně mít spokojené zákazníky, kteří se k nám vracejí a rádi u nás nakupují. 

V roce 2020 jsme přesunuli stávající kamenou prodejnu do obchodního centra na naměstí ve Vrchlabí. Od té doby nás najdete v pasáži IT centra na náměstí v moderní prodejně. Vždy nás potěší údiv zákazníků, kteří za námi přijedou poprvé a jsou nadšeni výběrem merino oblečení, které nabízíme. 

Baví nás to!  Baví nás oblečení, které prodáváme. Baví nás ho nosit a testovat merino v denních i sportovních výkonech. Baví nás naši zákazníci. Baví nás sdílení historek, kde všude jsme s merinem byli a co jsme v něm dokázali či zažili. 

 

Míša a Zbyněk Munzarovi

jednatelé, testeři a specialisté na funkční oblečení z merino vlny 

Zbyněk stojí za e-shopem a jeho naprogramovaním. Už od mládí je vrchařem a není výlet, kdy bychom se nešplhali nahoru. 

Prověřování funkčnosti merina nás baví a na skialpech obzvlášť!