Zadejte slevový kód "JARO24" a získejte dalších 7% slevy!

PLSTĚNÉ ZATEPLOVACÍ VLOŽKY DO BOT TOVA PRECUT HNĚDÁ

299 289
-3%
 
Skladem na prodejně

Materiál: 100% mongolská merino vlna

Kde jinde by si lidé měli být vědomi úžasných termoizolačních vlastností vlny než na drsném severu, ať už se jedná o Norsko, nebo Mongolsko? A možná ještě lépe než my v teplejších krajích chápou smysl moudra o nohách v teple. Proto neváhejte svěřit svou tepelnou pohodu do rukou těch nejpovolanějších - norské firmy Tova.

Dokonalá zateplovací vložka do lyžáků a dalších bot:

lehoučké teplé vlněné vložky
připravené v jednotlivých velikostech
perfektní termoizolační vlastnosti
tloušťka 6-7mm
díky vlastnostem vlny vložka izoluje i vlhká, rychle odvádí pot a je přirozeně antimikrobiální, tedy pachuodolná a díky lanolínu ve vlákně má samočisticí schopnost
ručně plstěné


Tova vyrábí kvalitní plstěné produkty z mongolské vlny založené na norském designu a tradičním skandinávském zpracování. Ekologie, udržitelnost a šetrnost při využití zdrojů jsou samozřejmou součástí celého výrobního procesu.

Tova vznikla jako rodinná firma navazující na norský projekt pomoci v Mongolsku, kdy se místní obyvatelé učili zpracovávat vlnu na kvalitní plstěnou látku. Spolupráce norských návrhářů a mongolských rodin stále pokračuje a přináší velký užitek oběma stranám.
Všechny produkty Tova jsou z lokálních surových materiálů a Tova lidem nabízí výborné pracovní podmínky a důstojnou mzdu.
Tova dbá na wellfare zvířat, která jsou chována na rozsáhlých pastvinách a bez mulesingu.