Zadejte slevový kód "JARO24" a získejte dalších 7% slevy!

NORANG pánské triko s krátkým rukávem Ink/Flood

2 199 1 979
-10%
 
Skladem na prodejně

Říkáš si, zda je možné merino nosit i v létě? Taky jsme byli zpočátku skeptičtí, vždyť přece musí hřát! Ale už během prvního testování v letním parném dni bylo jasné, že je merinové letní triko skvělým tahem. Obzvlášť pro potivce. Nejen, že se v něm člověk nepřehřívá, ale ani se nepotí tolik jako v běžných tričkách. V merinu hlavně není člověk cítit potem a to je extra funkce, kterou taky ocení hlavně potivci. To že chrání před UV zařením a je ekologické už je jen třešnička na dortu. 

Tričko NORANG je klasické Devold triko ze 100% merino vlny o gramáži 150 g/m2. Díky svému zpracování, kvalitě a provedení je to naše nejprodávanější letní tričko. Díky půlenému designu je zajimavé, sportovní a při tom je decentní. Lem okolo krku je klasicky bezvadně zpracovaný, aby perfektně seděl, nevytahal se a nešktril. 

Tričko je v modrém provedení s tmavým dílem na horní části hrudníku. Decentní oranžový nápis Devold na prsou je malinký a propracovaný detail, který dává tričku šmrnc. 

Šev na prsou na plochý, takže o něm nebudeš vůběc vědět. 

Tričko ze 100% merino vlny, vybírané a zpracované speciálně pro Devold, je skvělé jako první vrstva na letní dobrodružství. Je funkční a zároveň vypadá parádně. 

Názor odborníka: 

Trička z merina s krátkým rukávem jsou skvělá. Devold je má perfektně zpracovaná a vydrží mi dlouho. Vždy když si musím na sebe vzít bavlněné triko, tak si uvědomím, jak je parádní, moct si každý den vzít ze skříně triko z merino vlny. Ten rozdíl je markantní. Merino tričko je i létě zkrátka "must have" kousek!